بهترین ابزار کیورد ریسرچ ایرانی

ابزار کیورد ریسرچ ایرانی

اولین قدم در تدوین استراتژی سئو برای یک کسب و کار آنلاین، کیورد ریسرچ است. با کیورد ریسرچ درست متوجه خواهید شد که قرار است، وب سایتتان در چه حوزه هایی کار کند و از چه بخش هایی ساخته شود. مهم تر از این کیورد ریسرچ درست یکی از عوامل تاثیر گذار در لینک سازی های داخلی و خارجی به حساب می آید. اما بیشتر سئو کاران به دلیل داشتن محدودیت در دسترسی به ابزارهای خارجی نمی توانند، کیورد ریسرچ کاملی داشته باشند.

از همین رو ما در رنک فایند دست به ساخت ابزاری کاملا ایرانی ای شدیم، تا تمامی سئو کاران ایرانی بتوانند با این ابزار کیورد ریسرچ خود را به صورت درست و اصولی انجام بدهند. در ادامه به معرفی اولین ابزار ایرانی کیورد ریسرچ که با نام کیورد گپ یاب شناخته شده می شود، خواهیم پرداخت.

بهترین ابزار کیورد ریسرچ ایرانی

تحقیق کلمات کلیدی چیست و چه اهمیتی دارد؟

روزانه میلیون ها کاربر برای کارهای مختلفی مانند: پیدا کردن کافه، پیدا کردن وسایل مورد نظر خود، خرید و… از موتورهای جستجو استفاده می کنند. تقریبا می توان گفت که هر شخصی برای حل کردن مشکل خود از گوگل کمک می گیرد، درست اینجاست که نقش کیورد ریسرچ بسیار پر رنگ می شود. در حقیقت ما برای تدوین استراتژی های سئویی و استراتژی محتوایی برای بیش ترین بازدید در کوتاه ترین زمان خود، نیاز داریم، که بدانیم کاربران چه چیزی را سرچ می کنند.

معمولا کیورد ریسرچ، به فرآیندی گفته می شود، که با استفاده از آن به کلمات کلیدی ای که کاربران سرچ می کنند دست می یابیم. در حقیقت این عمل بسیار مهم است؛ چرا که با تحقیق کلمات کلیدی، می توانیم، به راحتی کاربران بسیار زیادی را جذب سایت خود کنیم و نرخ تبدیل را در سایت مان افزایش بدهیم. همچنین با دانستن اینکه رقیبمان با چه کلماتی ورودی می گیرد، به راحتی می توانیم کیورد ریسرچ بسیار بهتری داشته باشیم.

در نهایت حتما توجه داشته باشید، که قبل از شروع هر اقدامی در سایتتان، عملیات کیورد ریسرچ را به درستی انجام دهید. برای انجام این عملیات ابزارهای زیادی وجود دارد، ولی متاسفانه بیشتر این ابزارها امکان دسترسی برای ایرانیان را قطع کرده اند. به همین علت ما دست به ساخت یک ابزار ایرانی با نام کیورد گپ یاب زده ایم، با استفاده از این ابزار به راحتی می توانید عملیات تحقیق کلمات کلیدی خود را به درستی انجام بدهید.

در ادامه به معرفی ابزار کیورد گپ یاب خواهیم پرداخت، تا شما را بیشتر با این ابزار آشنا سازیم.

کیورد گپ یاب رنک فایند

ابزار تحقیق کلمات کلیدی

در حقیقت این ابزار رنک فایند، پلتفرمی برای استخراج عناوین گپ وب سایت خود و پوشش فقر محتوایی به حساب می آید. با استفاده از این ابزار شما به راحتی می توانید، بهترین رتبه های گوگل را کسب کنید. ابزار کیورد ریسرچ ایرانی رنک فایند، از چندین الگورتیم پیشرفته ساخته شده است، که به شما در تحقیق کلمات کلیدی کمک بسیار زیادی خواهد کرد. در ادامه به معرفی این الگوریتم ها خواهیم پرداخت.

  • الگوریتم لانگ تیل: این الگوریتم مناسب برای چیدن استراتژی محتوایی وب سایت است، با استفاده از این الگوریتم به راحتی می توانید، استراتژی های محتوایی خود را بهینه کنید.
  • الگوریتم شورت تیل: اگر سایت تازه تاسیسی دارید و مشکل تحقیق کلمات کلیدی آن را دارید، اصلا نگران نباشید، به راحتی می توانید با استفاده از الگوریتم شورت تیل ابزار کیورد ریسرچ ما، تحقیق کلمات کلیدی خود را انجام بدهید.
  • الگوریتم پیشرفته: این الگوریتم به کمک شما می آید، تا به راحتی بیشترین بازدید را در کوتاه ترین زمان ممکن بدست بیاورید.
  • الگوریتم سور لانگ تیل: اگر دیگر ایده ای برای تولید محتوا ندارید، به راحتی می توانید، از این الگوریتم استفاده کنید.

روش استفاده از الگورتیم های ابزار کیورد ریسرچ ایرانی

ابزار کیورد ریسرچ ایرانی

همانطور که اشاره کردیم ابزار کیورد ریسرچ ایرانی ما، از 4 نوع الگوریتم برخورد دار است. در ادامه به معرفی این الگوریتم ها به صورت کامل خواهیم پرداخت.

  • لانگ تیل:

اولین الگورتیمی که در ابزار کیورد ریسرچ ایرانی می توانید از آن استفاده کنید، الگوریتم لانگ تیل است. این الگوریتم به شما عناوین و کلماتی با سرچ کم را نشان می دهد، استفاده از این عناوین به شما کمک می کند، که بسیار راحت تر رتبه خود در گوگل را بهبود ببخشید.

  • شورت تیل:

این الگورتیم، در مرحله بعدی به کار شما می آید، بدین صورت که با استفاده از این روش شما کلماتی با سرچ بیشتر و رقابت متوسط را دریافت خواهید کرد، در حقیقت کمی رتبه گرفتن در این کلمات به نسبت الگوریتم قبلی سخت تر است، ولی مسلما استفاده از این کلمات موجب افزایش بیشتر کاربران در سایت شما می شود.

  • کویرد یاب پیشرفته:

الگوریتم پیشرفته عنوان ها و کلمات با رقابت کمتر  را خدمتتان ارائه می دهد. تفاوت اصلی ای که میان این روش با روش های قبلی وجود دارد، این است، که تعداد کیورد بیشتری به نسبت 2 الگوریتم قبلی ارائه می دهد.

  • الگوریتم سوپر لانگ تیل:

اگر استفاده از الگوریتم اول و دوم را تمام کرده باشیم و دیگر عنوانی برای درج در استراتژی محتوایی خود نداشته باشیم، می توانیم از این الگوریتم استفاده کنیم و عنوان ها و کلمات بیشتری را برای استراتژی محتوایی خود استفاده کنیم.

در حین استفاده بهتر از ابزار کیورد ریسرچ ایرانی دقت داشته باشید، که بهتر است از کلمات 1 یا 2 سیلابی استفاده کنیم، به طور مثال بهتر بوده که کلماتی مانند تولید محتوا را وارد نکنیم.

همچنین لازم به ذکر است، که ما هر نوع کیوردی اعم از نام کوتاه محصول، اسم کلی حوزه فعالیت، اسم دسته بندی و… را وارد این ابزار کنیم.

در آخر

کیورد ریسرچ یکی از مراحل مهم در تدوین استراتژی محتوایی ما می تواند باشد، از این رو باید وقت زیادی برای تحقیق کلمات کلیدی خود صرف کنیم، از آنجا که این عملیات نقش بسیار کلیدی ای دارد، ما اقدام به ساخت ابزار ایرانی کیورد ریسرچ کرده ایم، تا سئو کاران کشورمان دیگر درگیر مسائلی مانند، فیلترینگ و یا قیمت بالای ابزارهای مشابه نشوند. در این مطلب تلاش نموده ایم، تا تمامی توضیحات مهم در این ابزار را خدمتتان بیان کنیم.

 

پست های مرتبط