اولین ابزار بک لینک چکر ایرانی چیست؟

بک لینک چکر ایرانی

بک لینک‌ها یکی از مهم‌ترین فاکتورهای افزایش رتبه و جذب مخاطب در گوگل به حساب می‌آیند. بنا بر این هرچه لینک‌هایی که می‌سازیم و یا دریافت می‌کنیم از کیفیت بالاتری برخورد دار باشند، شانس ارتقا رتبه در وبسایت ما افزایش می‌یابد. یکی از چالش‌های سئو کاران در این فرآیند بررسی استراتژی لینک سازی خارجی رقبا است، که معمولا برای حل این چالش از وب سایت‌هایی مانند ahref، semrush و… استفاده می‌کنند. از آنجایی که این وب‌سایت‌ها فیلتر و توانایی پایینی برای تشخیص ریپورتاژ دارند، ما در رنک فایند تصمیم گرفته‌ایم، تا یک ابزاری را برای حل این چالش را ارائه بدهیم. این ابزار فارغ از هر نوع بک لینکی صرفا پیوندهای سایت‌ها را از مقالات ریپورتاژ دریافت می‌کند. در ادامه به معرفی اولین ابزار بک لینک چکر ایرانی خواهیم پرداخت، شما می‌توانید با استفاده از این ابزار به راحتی تمامی ریپورتاژهای رقبای خود را بررسی کنید.

ابزار عنکبوت (بک لینک چکر ایرانی)

همانطور که اشاره کردیم بک لینک‌ها در سئوی سایت از اهمیت بسیار بالایی برخورد دار هستند. در حقیقت استفاده از لینک‌های درست است که می‌تواند موجب رتبه گیری بهتر شما در گوگل و در نهایت داشتن فروش بیشتری شود.

یکی از اصولی‌ترین روش‌های ایجاد بک لینک که به سئوی سایت کمک ویژه‌ای می‌کند، درج ریپورتاژ در رسانه‌های معتبر و مرتبط است. در این میان ابزار عنکبوت یکی از برتین بک لینک چکرهای موجود در سطح وب به شمار می‌آید؛ این ابزار می‌تواند به شما در انتخاب بهترین رسانه برای درج ریپورتاژهای کمک بسیاری کند.

ابزار بک لینک چکر ایرانی عنکبوت با استفاده از خزنده قدرتمندی، که دارد تمامی مقالات رسانه مورد نظر شما را به صورت کامل مورد بررسی قرار می‌دهد و در بخشی با نام ریپورتاژ گپ در درون خود به شما نمایش می‌دهد.

در حقیقت ریپورتاژ گپ در ابزار عنکبوت به شما پشنهادهای خلاء های بک لینکی را به صورت کامل نمایش می‌دهد، تا شما بتوانید بیشترین تاثیر را از کلمه کلیدی و متن مورد نظر خود داشته باشید.

برخی از امکانات ابزار عنکبوت

بک لینک چکر ایرانی

ابزار عنکبوت طیف گسترده‌ای از امکانات را در اختیار شما می‌گذارد تا شما به راحتی بتوانید رسانه مد نظر خود را به صورت کامل مورد بررسی قرار دهید. برخی از امکاناتی که این ابزار در اختیار شما می‌گذارد عبارتند از:

  •  بک لینک چکر ایرانی می‌تواند تا تمامی ریپورتاژهای یک رسانه را استخراج کرده و روی یک کلمه خاص فیلتر گذاری کند.
  • تمامی مقالات و ریپورتاژهای که درون وبسایت با کلمه کلیدی شما درج شده‌اند را استخراج کند.
  • سایت‌هایی که با استفاده از کلمه کلیدی شما تا به حال ریپورتاژی درج نکرده‌اند را به شما معرفی کند.
  • تعداد کلی ریپورتاژهای رسانه مورد نظر شما را استخراج و مورد بررسی کامل قرار بدهد.
  • سایت‌هایی با بک لینک‌های ساید باری را به راحتی می‌توانید پیدا کنید.
    و…

رسانه گپ و ریپورتاژ گپ در ابزار عنکبوت

ابزار عنکبوت به دو بخش رسانه گپ و ریپورتاژ گپ تقسیم می‌شود، این دو بخش می‌توانند به شما کمک کنند، که به راحتی بهترین رسانه مورد نظر خود را برای درج ریپورتاژ انتخاب کنید. به طور مثال در قسمت رسانه گپ شما می‌توانید به طور دقیق متوجه شوید، که سایت رقیب شما در کدام رسانه‌ها ریپورتاژ درج نکرده اند و شما در آن رسانه می‌توانید به راحتی ریپورتاژ مورد نظر خود را درج کنید.

همچنین در قسمت ریپورتاژ گپ می‌توانید با سرچ کلمه کلیدی مورد نظر خود، متوجه شوید که با این کلمه کلیدی کدام رسانه‌ها تا به حال ریپورتاژی درج نکرده‌اند. با استفاده از این دو قسمت در بک لینک چکر ایرانی شما به راحتی می‌توانید بهترین رسانه را برای درج ریپورتاژ خود انتخاب کنید.

بررسی رسانه‌ها برای درج ریپورتاژ

قسمت سرچ کلمات کلیدی در بک لینک سرچ ایرانی

زمانی که یک وب سایت در بخشی از محتوای خود لینک قابل کلیکی را به وب سایت ما درج می‌کند، در حقیقت بخشی از اعتبار خود را به ما انتقال می‌دهد. از همین رو بک لینک‌ها از نظر گوگل اهمیت بالایی دارند و باید در درج این لینک‌ها توجه زیادی داشته باشیم.

اما توجه داشته باشید، که هر لینکی تاثیر مثبت در سئوی سایت نمی‌گذارد، بلکه برخی از لینک‌ها می‌توانند تاثیر منفی، بر روی سئو گذاشته و در نهایت حتی موجب پنالتی شدن سایت شما شوند؛ از همین رو به هنگام درج بک لینک می‌توانیم از برخی ابزارهای بک لینک چکر استفاده کنیم، تا پیوندهای با کیفیتی را داشته باشیم.

به عنوان مثال باید به هنگام درج لینک توجه داشته باشیم که لینک درج شده در سایت‌هایی باشد که مطالب مرتبطی با سایت ما دارند. یا حتی برخی از متخصصان سئو معتقدند که کلمات کلیدی مورد استفاده در رسانه هدف تکراری نباشند.

از همین رو ما پیشنهاد می‌کنیم که در ابتدا با استفاده از بک لینک چکر ایرانی (ابزار عنکبوت) تمامی رسانه‌ها را مورد بررسی قرار دهید، تا اطمینان حاصل شود که کلمات کلیدی هدف شما قبلا در این رسانه‌ها مورد استفاده قرار نگرفته است؛ چرا که در صورت غیر تکراری بودن کلمات کلیدی می‌توانید بازدهی بسیار بالا تری از ریپورتاژ خود داشته باشید.

بررسی سایت‌های ساید باری

معمولا ساید بار سایت‌ها در تمامی صفحات و یا اکثر تکرار می‌شوند، از این رو در برخی از مواقع درج لینک در ساید بار سایت از اهمیت ویژه‌ای برخورد دار است؛ چرا که به هنگام درج لینکی در ساید بار سایت، این پیوند در تمامی صفحات سایت قابل مشاهده خواهد بود.

به همین علت برخی از سئو کاران برای گرفتن رتبه بیشتر در گوگل از لینک‌های ساید باری استفاده می‌کنند. با استفاده از ابزار رپورتاژیاب رنک فایند (بک لینک چکر ایرانی) شما به راحتی می‌توانید اکثر سایت‌هایی که در ساید بار خود لینک‌های ساید باری دارند را پیدا کرده و در صورت نیاز در این سایت‌ها اقدام به ساخت بک لینک کنید.

سخن پایانی

استفاده از بک بک لینک اصولی در کنار محتوای جامع و یکتا موجب می‌شود تا شما به راحتی بتوانید رتبه‌صفحات خود در گوگل را بهبود ببخشید و در نتیجه ترافیک ارگانیک بیشتر و فروش بیشتری را تجربه خواهید کرد. اما در این میان باید توجه بسیار داشت که هر لینکی نمی‌تواند به سئوی سایت شما کمک کند و شما برای گرفتن لینک‌های مناسب نیاز به استفاده از ابزارهای بک لینک چکر دارد. شما می‌توانید با استفاده از ابزار بک لینک چکر ایرانی عنکبوت تمامی رسانه‌های مورد نظر خود و رقبای خود را مورد بررسی قرار دهید تا به راحتی بیش‌ترین تاثیر را از کلمات کلیدی و لینک‌های خود داشته باشید.

سوالات مرتبط

ابزار عنکبوت به چه صورت کار می‌کند؟

این ابزار با استفاده از خزنده خود سعی می‌کند، تا تمامی رسانه‌های مرتبط با کلمات کلیدی شما را پیدا کند.

جستجو در این ابزار به چه صورت انجام می‌گیرد؟

این ابزار جستجوی خود را با دو روش انجام می‌دهد. 1- بر اساس کلمه کلیدی 2- بر اساس آدرس سایت

پست های مرتبط