کیورد ریسرچ برای سایت های تازه تاسیس

کیورد ریسرچ سایت های تازه تاسیس

اهمیت بالای موتورهای جستجو در این زمانه بر هیچ شخصی نهان نیست. در حقیقت با داشتن رتبه بالا در نتایج موتورهای جستجو (SERP) یکی از مهم ترین عوامل موفقیت در هر سایت به حساب می آید. به همین دلیل امروزه، نقش تحقیق کلمات کلیدی نیز بسیار افزایش یافته است. اهمیت کیورد ریسرچ بخصوص در سایت های تازه تاسیس بسیار بیشتر دیده می شود.

در حقیقت درک دقیق ارزش کلید واژه های مهم در سایت های تاسیس بسیار حائز اهمیت است؛ چرا که با استفاده از این کیوردها است، که ما به راحتی می توانیم خودمان را در نتایج موتورهای جستجو نشان بدهیم. در ادامه این مطلب تلاش نموده ایم، که تمامی موارد لازم برای کیورد ریسرچ سایت های تازه تاسیس را خدمتتان معرفی کنیم

پنل کاربری ابزار کیورد گپ یاب

کلمه کلیدی و تحقیق کلمه کلیدی چیست؟

هر کلمه ای که شما در موتورهای جستجو سرچ می کنید، از برخی کلمات یا کیبوردها تشکیل شده است، بر فرض مثال شما برای خرید یک کفش تنها در گوگل کلمه خرید کفش را سرچ می کنید و یا از عبارات دیگری برای رساندن منظور دقیق خود استفاده می کنید. به این عبارات مشابه که بسیاری از کاربران سرچ می کنند، تا به هدف سرچ خود برسند، کلمه کلیدی می گویند.

تحقیق کلمات کلیدی نیز دقیقا به فرآیندی می گویند، که در آن سئو کاران به تجزیه و تحلیل کلمات کلیدی می پردازند. در اصل سئو کاران در این مرحله اقدام به دریافت اطلاعات مورد نیاز، برای پیدا کردن کلمات کلیدی و تدوین استراتژی محتوایی می کنند. اما کیورد ریسرچ برای سایت های تازه تاسیس بسیار متفاوت تر به نسبت دیگر سایت ها است.

در حقیقت با تحقیق درست کلمات کلیدی به راحتی می توانیم اقدام به تدوین یک استراتژی محتوایی پر بازده در زمان کم کنیم، تا در نهایت شاهد پیشرفت وب سایت خود باشیم.

ابزار کیورد ریسرچ برای سایت های تازه تاسیس

ابزارهای بسیار زیادی برای کیورد ریسرچ سایت های تازه تاسیس وجود دارد، اما متاسفانه بیشتر این ابزارها به علت اینکه خارجی هستند، یا برای ایرانیان دسترسی محدودی دارند و یا از قیمت بالایی برخورد دار هستند. از این رو ما در رنک فایند برای اولین بار اقدام به ساخت ابزاری برای کیورد ریسرچ کرده ایم.

ابزار کیورد گپ یاب یکی از برترین ابزارهای موجود در سطح وب برای کیورد ریسرچ به حساب می آید. با استفاده از این ابزار به راحتی می توانید، عملیات کیورد ریسرچ خود را در هر مقطعی انجام دهید؛ که ما در این ابزار 4 الگوریتم مختلف برای شرایط متفاوت قرار داده ایم. الگوریتمی که برای کیورد ریسرچ سایت های تازه تاسیس بسیار کار آمد بوده، الگوریتم شورت تیل این ابزار است.

الگوریتم مید تیل

الگوریتم مید تیل

یکی از الگوریتم های بسیار کاربردی برای کیورد ریسرچ سایت های تازه تاسیس، الگوریتم شورت تیل ابزار کیورد گپ یاب است. این الگوریتم با توجه به موضوع وب سایتتان عناوین کوتاه با سرچ زیاد و رقابت متوسط را به شما پیشنهاد می دهد. از آنجایی که سایت شما تازه تاسیس است، رقابت در این کلمات کلیدی می تواند در رشد سئوی سایت شما بسیار کمک کند.

عبارات پیشنهادی در این ابزار بسیار دقیق بوده و شما می توانید با انجام ترفند های سئویی درست به راحتی در این کلمات رشد داشته باشید و رتبه های برتر گوگل را کسب کنید. شما همچنین پس از کسب رتبه در این کلمات می توانید از الگورتیم های دیگر این ابزار استفاده کنید.

الگوریتم لانگ تیل

الگوریتم لانگ تیل

یکی دیگر از الگوریتم هایی که شما در سایت های تازه تاسیس می توانید، از آن استفاده کنید الگوریتم لانگ تیل است. با استفاده از این الگوریتم به راحتی می توانید عناوینی با سرچ کم و رقابت کم را پیدا کرده و شروع به چیدن استراتژی محتوایی برای وب سایت خود کنید.

البته باید در نظر داشته باشید که کلمات پیشنهادی توسط این الگوریتم سرچ کم ولی نرخ تبدیل بالایی دارد و شما با استفاده از این الگوریتم می توانید تجربه فروش بیشتری را داشته باشید. همچنین با توجه به اینکه رقابت در این کلمات کم است به راحتی می توانید، سئوی سایت خود را در این کلمات بهبود ببخشید و رتبه های بالایی را کسب کنید.

الگوریتم پیشرفته

کیورد یاب پیشرفته

استفاده از این الگوریتم بسیار به شما کمک می کند تا بازدید سایتتان را در کوتاه مدت افزایش دهید. الگوریتم پیشرفته کارکردی بسیار شبیه به الگوریتم لاگ تیل و شورت تیل دارد با این تفاوت که تعداد کلمات پیشنهاد دهنده بسیار بیشتری دارد.

الگوریتم سوپر لانگ تیل

الگوریتم سوپر لانگ تیل

این الگوریتم برای زمانی است که سایت شما رتبه های زیادی را کسب کرده است و دیگر ایده ای برای تولید محتوای خود ندارید. در حقیقت قدم آخر شما برای تدوین استراتژی محتوایی می تواند استفاده از این الگوریتم باشد. شما می توانید تمامی الگورتیم های ذکر شده را در پنل ابزار کیورد گپ یاب به راحتی مشاهده کنید.

سخن پایانی

کیورد ریسرچ یکی از مهم ترین کارهایی است که هر سایت تازه تاسیسی باید آن را به درستی انجام دهد؛ چرا که با کیورد ریسرچ درست شما می توانید به مشتریان هدف خود دسترسی بیابید. متاسفانه ابزارهای موجود خارجی برای کیورد ریسرچ برای زبان فارسی آمار بسیار دقیقی را در اختیارتان نمی گذارند، از این رو ما در رنک فایند اقدام به ساخت ابزار ایرانی با عنوان کیورد گپ یاب کرده ایم. با استفاده از الگوریتم های مختلف این ابزار به راحتی می توانید که اقدام به کیورد ریسرچ برای سایت های تازه تاسیس خود کنید.

پست های مرتبط