مانی ربات چیست؟

مانی ربات چیست؟

از جمله مهم ترین کارهایی که هر سئو کاری برای افزایش رتبه سایت خود انجام می دهد لینک سازی است. درحقیقت لینک سازی یکی از روش های بسیار تاثیر گذار در بهبود رتبه سایت به حساب می آید. برای انجام لینک سازی روش های بسیار مختلفی وجود دارد، یکی از بهترین روش ها برای تدوین استراتژی لینک سازی خارجی استفاده از ابزار Mony Robot است.

اما به راستی مانی ربات چیست؟ در جواب این سوال باید بگوییم، که مانی رباتی یک نرم افزار برای لینک سازی خارجی در سایت های معتبر و مطرح است که لینک سازی را برای ما بسیار راحت تر می کند. این نرم افزار می تواند تعداد زیادی وبلاگ را ایجاد کرده و آنها را به درستی مدیریت کند.

What is Money Robot

مانی ربات چگونه عمل می کند؟

اگر شما نیز مدتی است، که در زمینه سئو فعالیت می کنید، به احتمال بسیار زیاد تا به حال نام مانی ربات به گوشتان خورده است. همانطور که اشاره کردیم یکی از مهم ترین عوامل هر سایتی ایجاد بک لینک با کیفیت و مرتبط است. به هنگامی که شما لینک هایی از سایت خود در دیگر سایت ها ایجاد می کنید، گوگل اعتباری را برای دامنه شما لحاظ می کند و رتبه شما بهبود می یابد.

به همین دلیل است، که بسیاری از کارشناسان سئو همیشه دنبال جواب سوال کجا ریپورتاژ بریم که تاثیر بالایی داشته باشد هستند؛ چرا که رپورتاژ در رسانه درست به راحتی موجب می شود تا اعتبار سایت ما بسیار بالا تر برود.

لینک سازی درست و اصولی نقش بسیار مهمی در بهبود سئوی سایت دارد و به همین دلیل بوده، که ابزارهای مختلفی برای لینک سازی خارجی ایجاد شده است. برخی از این ابزارها عبارتند از: ابزار عنکبوت رپورتاژ یاب، ابزار سمراش، ای اچ رف و… در میان این ابزارها مانی ربات یکی از ابزارهایی به حساب می آید، که لینک سازی را برای شما بسیار راحت تر می کند.

در اصل مانی ربات به صورت خودکار شروع به انجام عملیات لینک سازی برای سایت شما در وب سایت های مختلف می کند. البته از آنجایی که گوگل بسیار بر روی لینک سازی حساس بوده، باید استفاده از این ربات به صورت بسیار دقت شود.از آنجایی که ساخت بک لینک در سایت های مختلف می تواند از شما زمان و انرژی بسیار زیادی بگیرد، بسیاری از وب مسترها تصمیم به استفاده از این ربات برای انجام این کار زمان بر و پر زحمت می کنند.

انواع بک لینک که مانی ربات ایجاد می کند

مانی ربات چه نول لینک هایی می سازد

در ادامه به معرفی انواع بک لینک هایی که می توانید، با استفاده از مانی ربات ایجاد کنید خواهیم پرداخت.

پست های شبکه اجتماعی (Social Network Post)

مانی ربات می تواند برای شما در شبکه های اجتماعی مختلف اقدام به لینک سازی کند، به طور مثال در پست های اینستاگرام، ایکس و دیگر شبکه های اجتماعی مختلف لینک هایی را برای سایت شما می سازد.

بک لینک سایت های بوکمارک (Scocial Bookmarking)

این دسته از بک لینک ها در سایت های بوکمارکی قرار داده می شوند. سایت های بوکمارکی به سایت هایی گفته می شود، که کاربران می توانند در آنها مطالب، آدرس و… را ذخیره کنند. به طور مثال سایت معروف پینترست، یکی از سایت های بوکمارکی به شمار می آید.

وبلاگ های web 2.0

سایت های Web2.0 به سایت هایی می گویند، که کاربران می توانند در این وب سایت ها اقدام به تولید محتوا کنند و در مورد محتواهای دیگر کاربران نظر بدهند. در این سایت ها حتی شما اجازه دارید، تا عکس و ویدئو نیز منتشر کنید. برخی از سایت های معروف web2.0 عبارتند از» ویکی پدیا، رزبلاگ و مدیوم هستند.

سایت های دایرکتوری

به سایت هاهی مرجعی که لینک های دیگر سایت ها را درون خود قرار می دهند، سایت های دایرکتوری می گویند. برای مثال سایت هایی که آدرس سایت های فعال در حوزه های تکنولوژی را در یک لیست قرار می دهد سایت دایرکتوری است.

بک لینک پروفایل انجمنی (Forum Profiles)

بر بسیاری از سایت های انجمنی شما به راحتی می توانید،  در قسمت پروفایل یک بک لینک قرار بدهید. این بک لینک ها در قسمت پروفایل سایت های انجمنی قرار می گیرد و کاربران را به سمت سایت شما هدایت می کنند.

ریسک استفاده از مانی ربات

مانی ربات چیست؟

باید به هنگام استفاده از مانی ربات توجه داشته باشید، که گوگل مدام الگوریتم های خود را آپدیت می کند و در هر آپدیت بسیار بر روی خطرات لینک سازی غیر طبیعی تاکید می کند. به همین علت به هنگام استفاده از این ربات باید به گونه ای اقدام به لینک سازی کنید که گوگل متوجه غیر طبیعی بودن لینک شما نشود؛ چرا که در این صورت لینک سازی تاثیر عکس بر روی سایت شما خواهد گذاشت.

به همین دلیل توصیه می کنیم، برای لینک دادن به صفحه اصلی سایت خود از این ربات استفاده نکنید، بهترین کاربردی که برای لینک سازی می توانید از این ربات استفاده کنید لینک دهی به لایه های سوم و چهارم است. بسیاری از کارشناسان حوزه سئو اعتقاد بر این دارند که دانلود مانی ربات و استفاده از آن ریسک بسیار زیادی برای سایت دارد و به همین دلیل سراغ بک لینک سازی به صورت دستی می روند.

سخن پایانی

قطعا ساختن بک لینک قوی یکی از مهم ترین اقداماتی است، که برای سئوی خارجی می تواند انجام داد. به همین علت کارشناسان سئو برای انجام فرآیند لینک سازی خود اقدام به تدوین استراتژی های لینک سازی مختلفی می کنند. مانی ربات یکی از ابزارهایی بسیار مفیدی است که به ما در ساخت بک لینک رایگان کمک بسیاری زیادی می کند و به همین دلیل در این مطلب ما سعی بر معرفی این ابزار کرده ایم.

پست های مرتبط