کیورد پلنر چیست؟ آموزش کامل ابزار کیورد پلنر

کیورد پلنر چیست؟ آموزش کامل ابزار کیورد پلنر

کیورد پلنر یکی از پلتفرم های ابزار قدرتمند و منحصر به فرد گوکل ادز است که کمک بسیار زیادی در راستای تحقیق کلمات کلیدی به افرادی که قصد تولید محتوا برای وبسایت و بازاریابی آنلاین دارند، می کند و برای این کار ابزاری بسیار مفید است. شما با استفاده از این ابزار می توانید کلمات کلیدی مناسب و عنوان های بسیار مناسب برای تولید محتوا پیدا کنید تا ترافیک وب سایت خودتان را افزایش دهید. اما قبل از این که از ابزار گوگل ادز و پلتفرم کیورد پلنر استفاده کنید باید بدانی که کاربر با چه عبارت ها و نیت هایی وارد وب سیات می شود این ابزار  دنیایی وسیع، از کلمات کلیدی متنوع و مرتبط با کسب و کار شما است که باید با محیط آن آشنا باشید در غیر این صورت نمی توانید با آن کار کنید و گیچ خواهید شد.

در این مقاله از سایت رنک فایند به بررسی پلتفرم کیورد پلنر و آموزش استفاده از این ابزار خواهیم پرداخت.

ابزار کیورد پلنر چیست؟

ابزار کیورد پلنر چیست؟

این ابزار برای یافتن کلمات کلیدی مهم و برخی از داده هایی مثل میزان رقابت کلمات، حجم جست و جو و قیمت هر کلیک و … برای هر کلمه کلیدی طراحی شده است همچنین این ابزار به شما کمک می کند میزان ترافیکی که از طریق موتور های جست و جو به سایت شما خواهند آمد را بیابید البته اگر تحقیق کلمات کلیدی خود را به بهترین شکل ممکن انجام دهید.

از کار های دیگر این ابزار این است که به شما کمک می کند فرآیند اجرای کمپین های خود را به راحتی پیش ببرید و با هدف گیری هزینه های ماهانه بالا بودن کلمات کلیدی حجم جست و جوی کلمات را نیز به شما می گوید تا شما به راحتی بتوانید تصمیم بگیرید که تبلیغات گوگل را بر چه کلمه ای پیاده کنید.

مطالب مرتبط: کیورد گپ چیست؟ 

کاربرد ها پلتفرم کیورد پلنر

همانطور که گفتیم ابزار کیور پلنر، ابزاری بسیار کاربردی در اکسوسیتم سئو است که کاربرد های بسیار زیادی دارد که در ادامه به معرفی برخی از این کاربرد ها خواهیم چرداخت.

  • کشف کلمات کلیدی مرتبط با حوزه کاری شما
  • حجم جست و جوی کلمات کلیدی را به شما نمایش می دهد.
  • میزان جست و جوی ماهانه کلمات کلیدی را بر اساس دستگاه کاربر، نوع مرورگر و موقعیت مکانی کاربر تجزیه و تحلیل می کند.
  • هزینه های تبلیغات را در صفحات سرپ گوگل را نسبت به نتایج و میزان جست و جوی کاربر مشخص می کند.
  • می توانید کمپین های تبلیغاتی اثر بخشی را راه اندازی کنید.
  • به راحتی می توانید از رقبای خود به وسیله این ابزاز ایده بگیرید.

کاربرد ها پلتفرم کیورد پلنر

نکته: در این ابزار کافی است یک کلمه ی کلیدی مرتبط به حوزه کاری خود را وارد کنید به عنوان مثال (ارز دیجیتال) چند ثانیه بعد این ابزار لیستی از عناوین مختلف و مربوط به حوزه ی کاری شما را در اختیار شما قرار می دهد.

کلام آخر

همانطور که گفتیم ابزار کیورد پلنر یکی از قدرتمند ترین ابزار ها در زمینه سئو و تولید محتوا است که شما می توانید با کمک این ابزار کلمات کلیدی مرتبط با حوزه کاریتان  را پیدا کرده و علاوه بر تولید محتوا بر روی آن ها از هزینه تبلغات در صفحات سرپ گوگل مطلع شوید تا بتوانید کمپن های خود را به راحتی راه اندازی کنید.

پست های مرتبط