معرفی نرم افزار های لینک سازی

معرفی نرم افزار های لینک سازی

با این که امروزه الگوریتم های گوگل بسیار پیشرفت کرده است و گوگل بر روی محتوای خوب متمرکز شده است اما باز هم بک لینک ها یکی از مهم ترین معیار های رتبه بندی وب سایت ها توسط گوگل است به همین دلیل برخی از برنامه نویس ها نرم افزار هایی را طراحی کرده اند که می تواند به صورت اتوماتیک لینک هایی را برای افزایش رتبه های شما به صورت Dofollow و Nofollow بسازد در این مقاله از سایت رنک فایند به بررسی و معرفی نرم افزار های لینک سازی خواهیم پرداخت.

ابزار های ساخت بک لینک

امروزه ابزار های زیادی در دنیای وب برای لینک سازی معرفی شده است اما برخی از آن ها با تولید لینک های اسپم نه تنها باعث نمی شود رتبه های سایت شما افزایش یابد، باعث افت و پنالتی شدن وب سایت شما می شود. در این قسمت از مقاله به معرفی ابزار های ساخت بک لینک خواهیم پرداخت.

ابزار لینک برید(linkbird)

ابزار لینک برید(linkbird)

یکی از ابزار های کامل سئو لینک برید نام دارد که می توانید بسیاری از نیاز های خود در سئو را یا این نرم افزار حل کنید از کار هایی که می توانید با این ابزار انجام دهید می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • بررسی رتبه‌ های صفحات شما با کلمه های مختلف
 • آنالیز بک لینک های شما
 • آنالیز اعتبار سایت و دامنه ی شما
 • تحقیق کلمات کلیدی

مطالب مرتبط: بهترین سایت بررسی رقبا

اما شاید برای شما سوال پیش آمده باشد که این ابزار چه کمک در لینک سازی به شما خواهد کرد؟ در این قسمتی لیستی از کار هایی که ابزار لینک برید انجام می دهد را به شما ارائه خواهیم کرد:

 • شناسایی و ارائه لیست وب سایت های معتبر با اعتبار بالا برای دریافت لینک های با کیفیت
 • شناسایی بک لینک رقبا
 • یافتن منابع خارجی برای لینک سازی

 ابزار GroupHigh

 ابزار GroupHigh

یکی از ملزومات لینک سازی وبلاگ نویسی است برای این که بتوانید سایت خود را معتبر نشان دهید باید وبلاگ نویس بسیاری قوی باشید و به آن تسلط داشته باشید. ابزار GroupHigh ادعا می کند می تواند بهترین وبلاگ های جهان را پیدا کند تا شما بتوانید به راحتی در سایت وبلاگی، لینک وب سایت خود را قرار دهید.

یکی دیگر از امکانات این ابزار این است که دیگر شما به چندین ایمیل برای عضو شدن در وبلاگ ها نیاز ندارید زیرا با این ابزار شما به راحتی می توانید برای ارسال ایمیل ارتباطی استفاده کنید. برای استفاده از این ابزار باید اشتراک تهیه کنید، کمترین پکیج این ابزار 179 دلار و گران ترین پکیج این ابزار 499 دلار است.

مطالب مرتبط: شبیه ساز سرچ کنسول

ابزار Buzzstream

ابزار Buzzstream

این ابزار شاید کمک مستقیمی به شما در لینک سازی نکند اما شاید شما هم تجربه این را داشته باشید که برای ایجاد بک لینک به صاحب کسب و کاری ایمیل داده اید یا با او تماس گرفته اید ولی به دلیل مشغله های زیادی که دارید به صورت کلی آن را فراموش کرده اید. این ابزار ایمیل و شماره تلفن صاحبان کسب و کار را که شما می توانید در وب سایت آن لینکسازی کنید در قالب لیستی به شما ارائه می دهد و شما بعد از تماس با این وب سایت ها این ابزار آن ها را پیگیری می کند تا شما بتوانید لینک وب سایت خود را در آن بگذارید.

ابزار Whitespark

ابزار Whitespark

اگر استراتژی سایت شما به گونه ای است که باید در نتایج منطقه ای به رتبه های خوبی برسید یا همان به زبان ساده اگر بخواهید روی سئوی محلی سایت خود کار کنید ما به شما ابزار Whitespark را پیشنهاد می کنیم. شما با این ابزار  می توانید بلاگ ها، اسپانسر ها، مسیر های دست نخورده و صفحات لینک دار را پیدا کنید.

این ابزار به شما کمک می کند بک لینک های بسیار با کیفیتی ایجاد کنید و رتبه های سایت خود را افزایش دهید و سئوی محلی خود را تقویت کنید.

ابزار Linkody

ابزار Linkody

شما با کمک این ابزار می توانید بک لینک های وب سایت خودتان و وب سایت رقیبانتان را مورد بررسی قرار دهید به اندازه ای شما رقیب خود را با این ابزار تحت نظر خواهید گرفت که وقتی او از سایتی بک لینک دریافت می کند این ابزار به شما ایمیلی ارسال می کند. با این ابزار می توانید رقیب خود را بررسی و تحت نظر داشته باشید. از اطلاعاتی که این ابزار در اختیار شما می گذارد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تعداد بک لینک های رقبا
 • انکر تکست ها
 • اعتبار دامنه رقیب
 • IP
 • پیدا کردن لینک های جدید
 • EFL

نرم افزار GSI

 یکی از قدرتمند ترین ابزار های لینک سازی دنیای سئو، نرم افزار GSI نام دارد که کاربرد های بسیار زیادی دارد. در این ابزار شما لینکی که می خواهید لینک سازی بر روی آن صورت می گیرد را  وارد می کنید، انکر لینکسازی را کنار آن می نویسید. سپس خود شما می توانید تعیین کنید که می خواهید چه نوع لینک هایی برای سایت شما ایجاد کند.

این ابزار می تواند خود تولید محتوا کند و بهترین لینک های موجود را ایجاد کند.

استفاده از این ابزار پیچیدگی های بسیار زیادی دارد اما تیم رنک فایند به راحتی می تواند این ابزار را در 2 جلسه خصوصی به شما آموزش دهد.

 کلام آخر

در این مقاله از سایت رنک فایند به بررسی  بهترین نرم افزار های  بک لینک سازی پرداختیم. شما با کمک این ابزار های می توانید به راحتی رتبه های خوب گوگل را تصاحب کنید. اگر شما هم ابزار های لینک سازی مختلفی را می شناسید می توانید برای ما کامنت کنید.

پست های مرتبط