چگونه با کیورد گپ به بازدید برسیم؟

چگونه با کیورد گپ به بازدید برسیم؟

قبل از این که به بررسی راه ها و استراتژی های افزایش بازدید با کمک تولید محتوا بر روی کیورد گپ های بپردازیم ابتدا باید توضیح مختصری درباره کیورد گپ ها به شما بدهیم. کیورد گپ ها، عناوینی هستند که توسط کاربر سرچ می شوند و کاربران به نتیجه ای نمی رسند به این نوع از عناوین، کیورد گپ می گویند.

در هر زمینه‌ای، بیزینس های بزرگ با صرف هزینه و زمان بیشتر به نتایج بهتری و فروش بیشتری دست می یابند اما نباید کسب و کار های کوچک نیز نا امید شوند. در زمینه سئو یکی از راه های پیشرفت و ناامید نشدن، استفاده از کیورد گپ ها هستند.

سایت رنک فایند یکی از اولین و بهترین ابزار هایی در ایران است که ابزار کیوردگپ یاب را با چهار الگوریتم مختلف برای افزایش بازدید سایت ارائه کرده است در این مقاله از سایت رنک فایند به بررسی استراتژی های افزایش بازدید سایت با کمک کیورد گپ های خواهیم پرداخت.

الگوریتم یک ابزار کیورد گپ یاب رنک فایند

الگوریتم یک ابزار کیورد گپ یاب رنک فایند

الگوریتم یک مناسب برای سایت هایی است که تازه تاسیس بوده زیرا این ابزار به شما عناوین لانگ تیل را تحویل می دهد. این نوع عناوین سرچ نسبتا بالایی داشته اما رقابت در این عناوین بسیار کم هستند.

اگر شما برای این عناوین به دست آمده از طریق الگوریتم یک، تولید محتوا کنید می توانید به راحتی رتبه های برتر گوگل را برای خود کنید و از این طریق بازدید سایت خود را افزایش دهید.

الگوریتم دوم ابزار کیورد گپ یاب رنک فایند

این الگوریتم، عناوین شورت تیل را به شما تحویل می دهد که شما می توانید از عناوین گپ لانگ تیل برای ایجاد دسته‌بندی ها و لندینگ پیچ ها استفاده کنید.

این نوع عناوین سرچ بالایی داشته اما برعکس عناوین لانگ تیل، رقابت در این نوع کلمات بیشتر است به همین دلیل باید در صفحات اصلی و دسته بندی های خود از این الگوریتم استفاده کنید.

الگوریتم پیشرفته ابزار رنک فایند

الگوریتم پیشرفته ابزار رنک فایند

با ترکیب الگوریتم اول و دوم، الگوریتم پیشرفته ساخته می شود که به شما لیست تکمیل تری از عناوین الگوریتم اول و دوم به شما می دهد.

با این که این الگوریتم کار الگوریتم اول و دوم را انجام می دهد ولی نمی تواند لانگ و شورت بودن عناوین را تفکیک کند.

مطالب مرتبط: معرفی نرم افزار های لینک سازی

بهترین استراتژی برای استفاده از این سه الگوریتم این است که الگوریتم اول و دوم را در ابتدای تاسیس سایت استفاده کنید و یا زمانی که می خواهید از کیورد گپ ها استفاده کنید

سپس از عناوین الگوریتم پیشرفته استفاده کنید البته باید به این نکته نیز اشاره کرد که استراتژی های هر سئو کار با یکدیگر متفاوت است.

الگوریتم سوپر لانگ تیل ابزار رنک فایند

این ابزار شباهت های بسیار زیادی با الگوریتم اول کیورد گپ یاب دارد اما بهتر است ابتدا به ترتیب از عناوین الگوریتم اول ، دوم و پیشرفته استفاده کنید و سپس برای عناوین الگوریتم سوپر لانگ تیل برای تولید محتوا استفاده کنید.

بهترین استراتژی تولید با محتوا با کیورد گپ ها

بهترین استراتژی تولید با محتوا با کیورد گپ ها

در این قسمت از مقاله به بررسی بهترین استراتژی از نظر تیم رنک فایند برای افزایش سایت با کمک کیورد گپ ها خواهیم کرد.

سایت هایی که متمرکز به کیورد هستند (سایت های شرکتی- سایت های فروشگاهی)

این نوع از سایت ها ابتدا باید برای کلمه کلیدی خود یک صفحه لندینگ بسازند و برای آن تولید محتوا بکنند. سپس کلمه کلیدی خود را وارد ابزار کیورد گپ یاب رنک فایند کرده و الگوریتم اول را انتخاب کرده و عناوین لانگ تیل کلمه کلیدی خود را استخراج کنید.

مطالب مرتبط:بهترین سایت بررسی رقبا

برای این عناوین تولید محتوا کنید و در محتوا های خود به لندینگ اصلی با انکر (کلمه کلیدی اصلی سایت)لینک دهید این کار باعث می شود سایت  شما در عناوین لانگ تیل گپ به راحتی رتبه گرفته و اعتبار شما با کیورد اصلی منتقل شود.

  • با استفاده از عناوین شورت تیل به دست آمده از طریق الگوریتم دوم، باید دسته بندی های خود را ایجاد کنید و برای دسته بندی های سایت خود تولید محتوا کنید و سپس مقالات خود را دسته بندی کنید.
  • اگر می خواهید به بازدید بیشتری دست بیابید می توانید از الگوریتم پیشرفته در کنار الگوریتم اول برای عناوین مقالات خود استفاده کنید
  • از الگوریتم سوپر لانگ تیل هم زمانی استفاده کنید که عناوین الگوریتم یک و پیشرفته تمام شده است.

سایت های مجله ای که نیاز به بازدید دارند

این نوع از سایت ها برای دسته بندی های سایت خود باید از الگوریتم دوم استفاده کنند اما برای تولید محتوا باید علاوه بر این که از عناوین گپ استفاده می کنند باید از عناوین غیر گپ نیز استفاده کنند.

اما در مرحله اول باید از الگوریتم اول و سپس از پیشرفته استفاده کنند و زمانی که عناوین این الگوریتم ها به پایان رسید باید از الگوریتم سوپر لانگ تیل استفاده کنند.

کلام آخر

تولید محتوا برای کیورد گپ ها یکی از راحت ترین راه ها و ترفند های سئوی کلاه سفید است و شما می توانید به راحتی با این ترفند بازدید سایت خود را افزایش دهید. شما هم نظرات خودتان را برای ما در مورد کیورد گپ و استراتژی هایی کیورد گپ کامنت کنید.

پست های مرتبط