کدام سایت ها بیشترین رپورتاژ را فروختند

کدام سایت ها بیشترین رپورتاژ را فروختند

رپورتاژ یکی از رایج‌ترین روش‌های تبلیغات آنلاین به شمار می‌آید، در حقیقت می‌توان گفت یکی از بهترین راه‌های افزایش ورودی سایت و رشد برند، استفاده از رپورتاژ در سایت‌های پر بازدید است. طبیعی است سایت‌هایی که ریپورتاژ بیشتری را می‌فروشند به احتمال زیاد، تاثیر بیشتری نیز در سئوی سایت می‌توانند بگذارند. از همین رو در ادامه این مطلب تلاش نموده‌ایم، تا به معرفی سایت های انتشار رپورتاژ آگهی با تاثیر بالا بپردازیم.

ویژگی سایت های رپورتاژ آگهی چیست؟

می‌توان گفت تمامی سایت‌های انتشار رپورتاژ آگهی، رپورتاژهای خود را در صفحات سایت و به صورت محتوای خبری منتشر می‌کنند. البته برخی از این سایت‌ها محتوای رپرتاژ رو پس از مدتی حذف می‌کنند و باید در حین انتخاب رسانه به این مورد دقت داشته باشید، که ریپورتاژ شما تا چه مدت در سایت منتشر خواهد شد.

همچنین باید دقت زیادی در انتخاب رسانه مناسب برای ریپورتاژ مورد نظر خود داشته باشید، چرا که بسیاری از رسانه‌های لینک‌های با ارزشی ندارند و انتشار رپورتاژ در این سایت‌ها نه تنها موجب پیشرفت سئوی سایت شما نخواهد شد، بلکه می‌تواند تاثیر منفی نیز در سئوی سایت شما خواهد گذاشت. به عبارتی سایتی که می‌خواهید در آن ریپورتاژ را منتشر کنید باید از خصوصیاتی برخورد دار باشد، تا بازدهی محتوای شما نیز افزایش پیدا کند.

یکی از مهم ترین ترفندهای سئو این است که، قبل از خرید، رپورتاژ آگهی درباره رسانه مورد نظر تحقیقاتی را انجام بدهید، تا بتوانید بیشترین تاثیر را از رپورتاژ مد نظر خود داشته باشید. از دیگر مواردی که باید توجه زیادی به آن داشته باشید، ارتباط موضوعی رسانه با سایت شما است، با توجه به آپدیت‌های جدید، گوگل رسانه‌ای که به شما لینک می‌دهد، باید با سایت شما ارتباط موضوعی داشته باشد، تا این لینک اثر مثبتی بر سئو بگذارد.

در کدام سایت‌ها ریپورتاژ بریم؟

بهترین سایت‌ها برای انتشار رپورتاژ

سایت‌های انتشار رپورتاژ آگهی می‌توانند در موفقیت برند و کسب و کار شما بسیار تاثیر بگذارند، البته باید توجه داشته باشید، تا محتوای شما جنبه تبلیغاتی نداشته باشد. اگر چه منظور ما از درج رپرتاژ تبلیغات سایت است، ولی مخاطب هدف ما نباید این برداشت را داشته باشد، چرا که این برداشت موجب، القای حس منفی به کاربر می‌شود.

در حقیقت مخفی بودن هدف تبلیغات در رپورتاژ است، که موجب می‌شود، این محتوا تاثیر بیشتری را بر روی مخاطب بگذارد و در نهایت مخاطب با استفاده از لینک‌های موجود در ریپورتاژ به سمت سایت‌ما هدایت شود. شما به راحتی می‌توانید با ارائه یک محتوای خبری، جذاب و مناسب توجه مخاطب هدف خود را جلب کنید و مخاطب را تا پایان مقاله با خود نگه دارید. این موضوع حتی می‌تواند، اعتماد بیشتری را نیز در بازدید کنندگان از سایت شما ایجاد کند.

همچنین معمولا سایت‌هایی که رپورتاژ بیشتری می‌فروشند، پرسونای بیشتری داشته و حتی احتمالا تاثیر بیشتری نیز بر روی سایت شما خواهند گذاشت. برای پیدا کردن این رسانه‌ها ابزارهای زیادی در سطح وب موجود نیست، یکی از ابزارهایی که به شما می‌تواند، کمک بسیاری در پیدا کردن سایت‌های پرفروش رپورتاژ آگهی کند ابزار ایرانی رپورتاژ یاب (ابزار عنکبوت) است.

ابزار عنکبوت (رپورتاژ یاب) به چه صورت کار می کند؟

سایت‌های فروشنده ریپورتاژ

ابزار ایرانی رپورتاژ یاب، یکی از معدود ابزارهایی است، که ربات خزنده بسیار قوی‌ای را دارد. این ابزار همچنین در پنل اولیه خود لیستی از بیشترین فروشندگان رپورتاژ در ایران را نشان می‌دهد. با استفاده از این آمار شما به راحتی می‌توانید یک رسانه پر قدرت برای درج رپتاژ خود انتخاب کنید، تا بیشترین بازدید و اثر بخشی را از محتوای خود داشته باشید.

لازم به ذکر است، که ابزار عنکبوت امکانات بسیار زیاد دیگری را نیز در اختیار شما، قرار می‌دهد، تا شما به راحتی بتوانید یک رسانه مناسب را انتخاب کنید، برای مثال شما در این ابزار می‌توانید در بخش‌های ریپورتاژ گپ و رسانه گپ خلاء های کلمات کلیدی و رسانه‌ها را پیدا کنید و از این خلاء ها به درستی استفاده کنید.

سخن پایانی

همانطور که می‌دانید، رپورتاژ از جمله عواملی عواملی است، که شما به راحتی با استفاده از آن می‌توانید، تاثیر بسزایی در رشد کسب و کار خود بگذارید، اما باید دقت داشته باشید، که هر رسانه‌ای نمی‌تواند، اثر مثبتی بر رشد کسب و کار شما بگذارد و اگر برخی از موارد را در حین انتخاب رسانه رعایت نکنید، به احتمال زیاد رپرتاژ برای سایتتان تاثیر منفی خواهد گذاشت. از همین رو باید در حین انتخاب رسانه به مواردی همچون اعتبار دامنه، عمر دامنه، تعداد لینک‌های مجاز در انتشار رپورتاژ و… توجه ویژه‌ای داشته باشید. البته شما به راحتی می‌توانید با استفاده لیست بیشترین فروشندگان رپورتاژ در ایران یک رسانه مناسب برای درج ریپورتاژ خود را پیدا کنید. همچنین به جرئت می‌توان گفت، که بهترین ابزار برای پیدا کردن این لیست ابزار عنکبوت است.

پست های مرتبط